Ο κορυφαίος Έλληνας ταχυδακτυλουργός Τρίσταν έρχεται στην Καστοριά και στο Limneon Resort & Spa για δύο μοναδικές παραστάσεις. Μαζί του ο κλόουν Πεππίτο και η χορεύτρια – performer Εύα Γαλάνη σ’ ένα μαγευτικό πρόγραμμα με μαγικά, ζογκλερικά, χορό, κέφι και πολύ διάθεση!
![](https://tristan.gr/wp-content/uploads/IMG-20240715-WA0003-768x1024.jpg)
Ο Γιώργος Παπαδόπουλος και η Γαλάτεια Βασιλειάδη μαγεύονται απ’ τον Τρίσταν!
Όταν ο Γιώργος Παπαδόπουλος και η Γαλάτεια Βασιλειάδη συναντούν τον